Hakkımızda

Merhaba!

Bizler, Kaş’ta turizmle büyüyen, eğitimlerini bu yönde tamamlayan ve 15 yıldır yeme-içme ve konaklama sektöründe çalışmış 3 arkadaş olarak kendi mekanımızı açma hayalimizi Naturel Restoran ile gerçeğe dönüştürdük. Eski işletmecilerinden devralarak yenilediğimiz ve tüm çehresini sade ve ferah bir tasarımla değiştirdiğimiz restoranımız, Kaş’ın tarihi dokusunu en güzel yansıtan yer olan Uzun Çarşı’da, tarihi bir Rum evininin avlusunda yer alıyor.

Naturel Restoran’ı kurarken, amacımız, Kaş’a gelmiş olan misafirlerimize hoş bir ortamda kaliteli yiyecekler sunarken hem misafirlerimizin hem de bizlerin keyifle vakit geçirecekleri bir mekan yaratmaktı.  Bu niyetle, sadeliğe ve doğallığa olan özenimizin hem dikkatle oluşturduğumuz menümüze, hem de yeni baştan tasarladığımız restoranımıza yansıması için çalıştık. 2020 Haziran’ından bu yana misafirlerimizi ağırladığımız işletmemizin, mutfağından çıkan lezzetlerin yanı sıra Kaş’ın meşhur ara sokaklarından birinde yer alması ile Kaş’a özgü ve şık bir atmosfer arayışında olan misafirlerimizin beğenisini kazanmış olmasından dolayı da çok mutluyuz.

Toplamda 12 masamız ile butik bir hizmet verdiğimiz restoranımızda, klasik Akdeniz mutfağının yanı sıra, salatalar, Kaş’a özgü lezzetler, bol çeşitli kaseler ve atıştırmalıklar ile hem gündüz saatlerinde hem de akşam yemekleri için misafirlerimizi ağırlıyoruz. Naturel lezzetlerini evlerine taşımak isteyenler için ise paket servis hizmeti veriyoruz.

Kaş’taki günlerinizden birinde keyifli, temiz ve lezzetli bir akşam yemeği veya deniz sonrası ferah atıştırmalıklar için bize uğramayı unutmayın!

Görüşmek üzere,

Ali-Uğur-Abdullah 🙂

Bizi Tanıyın

Ali

Kaş’ta doğdu. Kaş Turizm ve Otelcilik Lisesi’nin ardından Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi’nden mezun oldu. Lise stajları ile başlayan meslek hayatını çeşitli oteller ve restoranlarda departman yöneticisi olarak sürdürdü. Doğup büyüdüğü ve büyük bir tutkuyla bağlı olduğu memleketi olan Kaş’ta sevdiği işi yaptığı için çok mutlu.

Uğur

Kaş’ta büyüdü. Kaş Turizm ve Otelcilik Lisesi’nin mutfak bölümünden mezun. Kamu yönetimi üniversite eğitimini tutkusu olan aşçılık için bırakarak önce zincir otellerin a la carte restoranlarında, sonrasında ise Kaş’ın çeşitli butik otellerinde çalıştı. Naturel Restoran ile, hep hayali olan kendi restoranında bilgi ve yeteneklerini sergileyebilme fırsatına kavuştu.

Abdullah

Gaziantep’te doğdu. Eğitim için geldiği Kaş’ta Turizm ve Otelcilik Lisesi’nden, sonrasında ise Muğla Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Fakültesi’nden mezun oldu. Zincir otellerde başlayan çalışma hayatını çok sevdiği Kaş’ta sürdürmeye karar vererek Kaş’ta butik otellerde yöneticilik yaptı. Turizm lisesinde tanıştığı arkadaşlarının hayaline ortak olmak için Naturel Restoran ekibine katıldı.

hidden

© 2019 Naturel Restoran Kaş - Tüm Hakları Saklıdır